ساندویچ پانل-قیمت ساندویچ پانل دست دوم

قیمت ساندویچ پانل دست دوم

ساندویچ پانل دست دوم

ساختار ساندویچ پانل دست دوم از دو لایه بیرونی درونی و لایه عایق میانی که هسته مرکزی آن است، تشکیل شده است. ساندویچ پانل ها بعد از آنکه بر روی سازه نصب شدند ممکن است بنا بر شرایطی آن سازه غیر قابل استفاده شوند، در نتیجه مصالح آن مانند ساندویچ پانل ها را از آن جدا کرده و به عنوان ساندویچ پانل دست دوم به فروش می رسانند.

بسته به میزان مدت زمان استفاده از آن، ضخامت، نوع فوم بکار رفته و میزان سالم بودن آن دارای قیمت های متفاوتی هستند. فقط توجه داشته باشید که گاهی ممکن است به هنگام جدا کردن ساندویچ پانل از سازه آن ها دچار آسیب شده و ورقه هایش از هم جدا شوند. برای استفاده از ساندویچ پانل دست دوم بهتر است از سالم ترین آن استفاده کنید تا مشکلی برای سازه تان پیش نیاید.

قیمت ساندویچ پانل به صورت دست دوم

قیمت ساندویچ پانل ها به نسبت دیگر انواع مصالح ساختمانی بسیار به صرفه تر می باشد و دارای هزینه ی مناسب تری است. از این رو می توان در روند انجام پروژه با هزینه ی معقول، بهترین کیفیت را انتظار داشت.

اما به طور کلی می توان بیان داشت که قیمت ساندویچ پانل در انواع ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری و حتی ساندویچ پانل دست دوم به مواردی وابسته است که می توان با تغییر هر یک از موارد در ساخت و تولید، قیمت متفاوتی را ارائه داد.

در این میان قیمت ساندویچ پانل دست دوم به میزان قابل توجهی کمتر از ساندویچ پانل نو می باشد.

ساندویچ پانل-قیمت ساندویچ پانل دست دوم

موارد تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل دست دوم

قیمت ساندویچ پانل دست دوم می تواند متناسب با نوع مواد و مصالح استفاده شده در ساخت، کیفیت محصولات و هم چنین طراحی خاص هر محصول متناسب با کاربرد آن تعیین شود.

از این رو می توان موارد تاثیر گذار در قیمت ساندویچ پانل را بدین صورت نام برد:

ضخامت فوم عایق میانی

ضخامت ورقه های درونی و بیرونی در ساخت ساندویچ پانل

نوع ورقه های استفاده شده در ساخت (آلومینیوم، گالوانیزه، آلوزینک)

نوع جنس عایق هسته ی میانی (پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ)

کاربرد ساندویچ پانل ها (ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل کلین روم، ساندویچ پانل سردخانه ای)

کاهش هزینه ساندویچ پانل دست دوم

برای کاهش هزینه قیمت ساندویچ پانل تهران می توان مواردی را در نظر گرفت تا با کیفیت مناسب، اما هزینه ی پایین تری برای آن پرداخت شود. در این خصوص می توانید از مشاوران کارن پنل کمک بگیرید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند.

برای مثال می تواند ضخامت ساندویچ پانل را از ضخامت پایین استفاده کرد. زیرا ساندویچ پانل ها در ضخامت های متفاوت وجود دارند که به همین جهت، ساندویچ پانل با ضخامت کمتر هزینه ی پایین تری خواهد داشت.

هم چنین در صورتی که نیاز به ظاهر دو رو ورق ندارید، می توانید از ساندویچ پانل یک رو ورق استفاده نمایید و هزینه یاضافی برای ساندویچ دو رو ورق، در صورتی که نیازی به آن ندارید، نپردازید.

یکی دیگر از راهکارها می تواند خرید ساندویچ پانل دست دوم باشد. از این رو می توانید از ساندویچ پانلی که یک بار استفاده شده است اما فرد به دلایلی دیگر نیاز به استفاده از آن ندارد، بهره مند شوید.

اما برای خریداری ساندویچ پانل دست دوم همواره نکات اصلی را مدنظر داشته باشید و یا از کارشناسان در این زمینه کمک بگیرید. زیرا در صورتی که آسیبی به ساندویچ پانل وارد شده باشد، از طول عمر آن می کاهد و در واقع نمی توان استفاده مفیدی از آن محصول را انتظار داشت.

ساندویچ پانل-قیمت ساندویچ پانل دست دوم

مزایای استفاده از ساندویچ پانل دست دوم

اگر نسبت به برند سازنده ساندویچ پانل اعتماد دارید و مطمئن هستید که از بهترین مواد اولیه و عایق استفاده می کنند؛ در نتیجه با اطمینان بیشتری می توانید از ساندویچ پانل دست دوم آن ها استفاده کنید؛ چرا که نه تنها باعث کاهش هزینه های تان می شود، بلکه عمر آن ها کاهش پیدا نمی کند و اطمینان دارید که مشکلی برای سازه به وجود نمی آید.

ساندویچ پانل های دست دوم هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی هستند که هر کدام که بخواهید می توانید به صورت دسته دوم استفاده کنید.

معایب استفاده از ساندویچ پانل دست دوم

زمانی که شما از بازار ساندویچ پانل تهران را خریداری می کنید، آن ها به صورت آماده وجود ندارند، بلکه بر اساس متراژ مساحت مورد نیاز شما و ابعاد سازه ساخته شده و در نهایت به دست مشتری می رسد. اما اگر بخواهید به سراغ خرید ساندویچ پانل دست دوم بروید، چون از قبل ساخته و استفاده شده اند، ممکن است هم اندازه ابعاد مورد نظر تان پیدا نکنید یا خیلی به سختی پیدا شوند.

گفتیم که به دلیل ساختار با کیفیت و عایقی که دارد در برابر رطوبت و حرارت و غیره مقاومت بالایی از خود نشان می دهد، اما ساندویچ پانل دست دوم و کار کرده ممکن است بعد از مدتی استفاده فوم از ورق جدا شود و دیگر قابل استفاده نباشند. این اتفاق زمانی می افتد که جنس و برند سازنده ساندویچ پانل از مواد خوبی استفاده نکرده باشد و یا اینکه عمر مفید آنان پایان یافته باشد.

ساندویچ پانل دست دوم چون از آن ها یکبار استفاده شده است، اگر بخواهیم دوباره در یک سازه دیگر استفاده کنید، عمر بالایی نخواهند داشت.

قیمت ساندویچ پانل دست دوم چقدر است؟

قیمت ساندویچ پانل دست دوم و کار کرده به مراتب کم تر است قیمت ساندویچ پانل نو است. خیلی از افراد ترجیح می دهند برای کاهش هزینه های خود از ساندویچ پانل های دست دوم استفاده کنند. قیمت ساندویچ پانل های دست دوم هم بستگی به فوم استفاده شده در آن، ضخامت آن، و میزان تمیزی و سالم بودن ساندویچ پانل بستگی دارد. هرچقدر ضخامت آن بیشتر باشد و از عایق بهترین در آن استفاده کرده باشند قیمت آن بالاتر خواهد بود. علاوه بر این هرچقدر سالم تر و قابل استفاده تر باشد و مدت زمان استفاده از آن کمتر باشد، آنگاه قیمت ساندویچ پانل دست دوم بالاتر می رود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ساندویچ پانل با مشاوران کارن پنل از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

ساندویچ پانل-قیمت ساندویچ پانل دست دوم

5/5 (1 Review)