ساندویچ پانل-ساندویچ پانل دست دوم

ساندویچ پانل دست دوم

ساندویچ پانل نو یا دست دوم

امروزه در خرید و فروش هر مواد و مصالحی افراد پس از جستجو در خصوص مواد تولیدی نو، به دنبال اطلاعاتی در رابطه با همان اجناس اما به صورت دست دوم نیز می روند. در این مطلب نیز متناسب با مبحث کاری خود، به ساندویچ پانل دست دوم می پردازیم.

اصلی ترین دلیل خریداران ساندویچ پانل دست دوم و یا کار کرده، صرفه جویی در هزینه می باشد.

شاید این امر در انواع مصالح و موارد دیگر موثر واقع شود، لیکن در رابطه با ساندویچ پانل می بایست گفت که خرید ساندویچ پانل دست دوم امکان پذیر نمی باشد.

زیرا هر ساندویچ پانل بر اساس ابعاد و اندازه های مکان مدنظر، و متناسب با محل کاربری آن، تولید می شود. به همین دلیل امکان استفاده مجدد از همان ساندویچ پانل در مکانی دیگر با ابعادی متفاوت وجود ندارد. و در صورت استفاده میتواند مشکلات زیادی به همراه داشته باشد.

چرا از ساندویچ پانل نو استفاده کنیم؟

نکته ای که در اینجا برای شما خاطر نشان می کنیم این مسئله است که کیفیت و کارایی ساندویچ پانل به گونه ای می باشد که درواقع می توان گفت صرفه اقتصادی مناسبی خواهد داشت.

ساندویچ پانل چه در نوع ساندویچ پانل سقفی و چه ساندویچ پانل دیواری از مصالحی می باشد که در دیواره یا سقف با ویژگی هایی نظیر عایق مناسب در برابر صوت، گرما و سرما و رطوبت بسیار کاربردی می باشد و در ساختمان های مسکونی، اداری، صنعتی و… استفاده می شود.

از این رو هرگونه پرداخت هزینه برای محصول متناسب با نیازتان، سبب می شود تا ساختمانی عایق و کاربردی با بهترین مصالح و قیمت مناسب در اختیار داشته باشید.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل دیواری-ساندویچ پانل پیچ مخفی

در مواردی که از ساندویچ پانل دست دوم استفاده می شود ممکن است طول عمر محصول به اندازه ی طول عمر ساندویچ پانل نو نباشد.

بسته به جنس عایق استفاده شده در ساندویچ پانل ممکن است با جدا کردن این مصالح از مکان اولیه و اجرای ساندویچ پانل به صورت مجدد در مکانی دیگر، باعث آسیب به ساندویچ پانل شود. یا حتی ورقه های درونی و بیرونی از فوم جدا شوند.

به بیانی دیگر اگر جنس مواد مصرفی در درجه بالایی نباشد نمی توان از ساندویچ پانل دست دوم بهترین کارکرد را انتظار داشت.

قیمت ساندویچ پانل دست دوم

همان طور که بیان شد ساندویچ پانل از جمله مصالح ساختمانی می باشد که در دو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری به بازار عرضه می شود. البته لازم به ذکر است که بدانید هر یک از این دو مدل، خود شامل انواع مختلفی می باشد که به طور مجزا در مقالاتی به آنها پرداخته ایم.

قیمت ساندویچ پانل بر اساس نوع مواد و مصالح استفاده شده و هم چنین ابعاد و اندازه آنها متغیر می باشد.
هر ساندویچ پانل بسته به کارکردی که دارد مواد خاص خود را می طلبد که می تواند در قیمت ساندویچ پانل تاثیرگذار باشد.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل سقفی-ساندویچ پانل دیواری-ساندویچ پانل دست دوم

قیمت مناسب ساندویچ پانل در برابر دیگر مصالح

در واقع می توان اقرار کرد که قیمت ساندویچ پانل در مقایسه با مصالح ساختمانی سنتی بسیار مناسب تر بوده و هست. از ویژگی های خوب آن می توان به این مورد اشاره کرد که اجرای ساندویچ پانل به دلیل سبک بودن پانلها به راحتی صورت می پذیرد.

موارد تاثیرگذار در قیمت ساندویچ پانل

در قیمت ساندویچ پانل دست دوم موارد زیادی دخیل هستند که در کاهش یا افزایش هزینه تاثیرگذار هستند.

• ضخامت فوم عایق در لایه میانی ساندویچ پانل

• ساندویچ پانل یک رو ورق و یا دو رو ورق

• جنس فوم عایق پلی یورتان یا فوم پلی استایرن یا پشم سنگ

• جنس ورقه های فلزی لایه های درونی و بیرونی ساندویچ پانل

• و…

قیمت ساندویچ پانل و هم چنین قیمت ساندویچ پانل دست دوم، بر اساس مواردی که گفته شد تعیین می شوند.

 

برای مثال، ساندویچ پانل پلی یورتان نسبت به ساندویچ پانل پلی استایرن دارای قیمت بیشتری می باشد. دلیل اختلاف قیمت نیز، کیفیت مواد و مصالح به کار رفته و کارکرد آنهاست.

در خرید ساندویچ پانل دست دوم علاوه بر موارد فوق، میزان سالم بودن نیز در قیمت آنها موثر است.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل دست دوم

سوالات متداول در خصوص ساندویچ پانل دست دوم

۱-آیا استفاده از ساندویچ پانل دست دوم به عنوان ساندویچ پانل ارزان توصیه می شود؟

برخی برای استفاده از ساندویچ پانل های ارزان قیمت تصمیم می گیرند تا از ساندویچ پانل دست دوم استفاده نمایند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ وجه شبیه به ساندویچ پانل نو نمی باشد. در صورت تصمیم برای خریداری ساندویچ پانل دست دوم با کارشناسان در این زمینه مشورت کنید تا در خرید دست دوم خود بتوانید محصولی بدون نقص را خریداری کنید.

۲-قیمت ساندویچ پانل دست دوم کرج و قیمت ساندویچ پانل دست دوم اصفهان با تهران چقدر تفاوت دارد؟

قیمت ساندویچ پانل ها با توجه به مصالح مصرفی متفاوت می باشد و از نظر شهر سازنده تفاوت قیمتی نخواهد داشت. اما به طور کلی ممکن است هر شرکت قیمتی متفاوت از دیگری ارائه دهد. شما می توانید با تیم کارن پنل در هرجای ایران بهترین محصولات را سفارش و دریافت نمایید. از این رو تفاوت قیمتی در خصوص تهران و شهرستان وجود نخواهد داشت.

۳-از کجا لیست قیمت ساندویچ پانل مترمربع را مشاهده کنیم؟

شما می توانید برای مشاده لیست کامل محصولا و آنها به صفحه مربوطه در سایت کارن پنل مراجعه نموده و یا با کارشناسان و متخصصین ما از طریق تلفن ۷۲۴۵۴-۰۲۱ در ارتباط باشید و اطلاعات جامع و کاملی را به صورت آپدیت و به روز شده از مشاوران ما دریافت نمایید.

۴-قیمت اجرای ساندویچ پانل چقدر است؟

اجرای ساندویچ پانل مسئله ای با اهمیت می باشد که می بایست توسط تیم متخصص اجرایی صورت گیرد زیرا در صورت نصب واجرای غیر اصولی سازه دچار نقص هخواهد شد و طول عمر آن دکاهش می یابد. از این رو قیمت نصب و اجرای ساندویچ پانل جدای از سفارش محصول می باشد.

5/5 (1 Review)