10 تعریف دقیق و اساسی از ساندویچ پانل در ایران و کاربرد آن

امروزه صنعتی به نام ساندویچ پانل وجود دارد که ممکن است با شنیدن نام آن شوکه شوید زیرا بیشتر شبیه نام ماده‌ای غذایی می‌باشد تا یک سازه‌ی فوق‌العاده اما در مطالب زیر به توضیح آن می‌پردازیم. ساندویچ پنل (صرفا تفاوت تلفظی است و فرقی ندارند) بدین صورت معرفی می‌شود، سازه‌ای جدید که دارای ساختار سبک و مرکبی می‌باشد و از دو سمت محدود به دو لایه فلزی می‌باشد و در میانه‌ی آن یک لایه عایق وجود دارد(همچون یک غذای ساندویچی که نان آن محیط مواد غذایی است).

این نوع مصالح در واقع متشکل از ترکیبات کم وزنی است که دو لایه درونی و بیرونی و در میان این دو لایه، یک لایه عایق انعطاف‌پذیر وجود دارد که در ساخت و ساز و صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گروه صنعتی کارن پانل در این زمینه به تولید ساندویچ پانل در انواع مختلف با کیفیت بالا می‌پردازد که می توانید برای اطلاعات فروش ساندویچ پانل و هم‌چنین خرید اینترنتی ساندویچ پانل با مشاوران ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که بدانید ساندویچ پانل دارای دو نوع کلی به شرح زیر می باشد:

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری

ضخامت پانل‌ها از ۵ الی ۲۵ سانتی‌متر، با توجه به سلیقه و نیاز مشتری قابل تولید و اجرا می‌باشد. پانل کامپوزیت آلومینیوم نام دیگر پانل می‌باشد که عنوان نوعی سقف و دیوار کاذب در موارد صنعتی، ساختمان، بیمارستان‌ها، کارخانه‌جات و ویلاها مورد استفاده قرار می‌گیرند. 

قیمت ساندویچ پانل کارن

برای تعیین قیمت روز ساندویچ پانل، موارد زیادی دخیل هستند. از جمله این موارد می‌توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 1. جنس ورقه‌های استفاده شده در طراحی و ساخت لایه‌های درونی و بیرونی
 2. مواد و عایق‌های استفاده شده در لایه میانی
 3. ابعاد و اندازه ساندویچ پنل برای مصارف مختلف مشتریان

متناسب با نیاز هر مشتری می‌توان به تولید و طراحی نوع متفاوتی از ساندویچ پنل سقفی و یا دیواری پرداخت تا نیاز مشتریان را برآورده سازد.

در واقع بر اساس نوع کارکرد و نیاز می‌توان ساندویچ پنل در انواع متفاوت با ویژگی‌ها و ابعاد متفاوتی را نیز در اختیار داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت ساندویچ پنل با مشاوران و مهندسین شرکت کارن پنل در تماس باشید.

قیمت ساندویج پانل

قیمت ساندویج پانل

لیست قیمت ساندویچ پانل متر مربع

۱- جدول مشخصات و قیمت ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی نوع عایق ضخامت عایق نوع ورق ضخامت ورق دانسیته
۱ پلی یورتان ۴ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۲ پلی یورتان ۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۳ پلی یورتان ۶ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۴ پلی یورتان ۸ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۵ پشم سنگ ۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۱۰۰
۶ پشم سنگ ۷٫۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۱۰۰
۷ پشم سنگ ۱۰ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۱۰۰
 • جهت اطلاع از قیمت های روز از طریق شماره های درج شده در سایت با کارشناسان کارن پنل تماس حاصل فرمائید.

۲- جدول مشخصات و قیمت ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوع عایق ضخامت عایق نوع ورق ضخامت ورق دانسیته
۱ پلی یورتان ۴ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۲ پلی یورتان ۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۳ پلی یورتان ۶ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۴ پلی یورتان ۸ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۵ پشم سنگ ۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۱۰۰
۶ پشم سنگ ۷٫۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۱۰۰
۷ پشم سنگ ۱۰ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۱۰۰
 • نکته: تمامی انواع ساندویچ پانل در عرض ۱ متر و طول دلخواه قابل تولید می باشد.

۳- جدول مشخصات و قیمت ساندویچ پانل دو رو صاف

ساندویچ پانل دو رو صاف نوع عایق ضخامت عایق نوع ورق ضخامت ورق دانسیته
۱ پلی یورتان ۴ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۲ پلی یورتان ۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۳ پلی یورتان ۶ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۴ پلی یورتان ۸ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
 • جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت های به روز با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.
 • نکته: تمامی انواع ساندویچ پانل در عرض ۱ متر و طول دلخواه قابل تولید می باشد.

۴- جدول مشخصات و قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای نوع عایق ضخامت عایق نوع ورق ضخامت ورق دانسیته
۱ پلی یورتان ۱۰ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
۲ پلی یورتان ۱۵ سانتی گالوانیزه/آلومینیوم/آلوزینک ۰٫۵ ۰٫۵ ۴۰±۲
 • شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از آخرین قیمت ساندویچ پانل سردخانه ای با مشاوان ما در ارتباط باشید.
 • نکته: تمامی انواع ساندویچ پانل در عرض ۱ متر و طول دلخواه قابل تولید می باشد.

فروش ساندویچ پانل به قیمت کارخانه

با توجه به درک مزایای پانل برای یک ساختمان و تولید انبوه آن ها در رنگ ها و طرح های مختلف باعث شده است که مراکز فروش ساندویچ پانل به طور گسترده ای افزایش بیاید. همین امر خریداران را به مقایسه و بررسی کیفیت پانل های تولید شده و قیمت های ارائه شده ترغیب می کند.

از شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع پانل در کشور شرکت کارن پانل می باشد. این شرکت سالیان طولانی است که در زمینه عرضه و فروش ساندویچ پانل فعالیت داشته و با عرضه با کیفیت ترین پانل ها به برندی معتبر و قابل اعتماد تبدیل گشته است.

فروش ساندویچ پانل در شرکت کارن پانل همراه با ارسال آن در سراسر کشور انجام می شود. شما خریداران محترم می توانید برای ثبت سفارش خود به نمایندگی های فعال یا درب کارخانه مراجعه کرده یا از طریق شماره گیری تلفن های تماس درج شده در سایت پانل مورد نیاز خود را به تعداد نا محدود سفارش دهید.

خرید ساندویچ پانل از کارن پانل

معمولا افرادی که در پی یافتن مرکزی معتبر برای خرید ساندویچ پانل خود به تعداد مورد نظر می باشند درگیر چند سئوال هستند مانند:

 • آیا مرکز خریدساندویچ پانل مور نظر دارای مجوز رسمی فعالیت می باشد؟
 • آیا پانل تولید شده توسط آن از کیفیت بالایی و مطلوبی برخوردار است؟
 • قیمت خرید ساندویچ پانل در این شرکت چقدر است؟
 • پانل خریداری شده دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشد؟
 • و…

شرکت های بسیاری هستند که شما می توانید پانل های مورد نظر خود را خریداری نمایید. اما مهم ترین امری که در خرید ساندویچ پانل مد نظر است کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب آن می باشد.

شرکت کارن پانل از جمله شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع پانل در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد که امکان خرید پانل را به تعداد نا محدود برای تمامی مشتریان خود فراهم آرده است. محصولات تولید شده در این شرکت تمام از کیفیت بالا بر خوردار بوده و نشان استاندارد را دارا می باشند. شما می توانید برای خرید ساندویچ پانل به این شرکت مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره ی رایگان در زمینه نوع پانل ها سفارش خود را ثبت نمایید.

کارن پانل یکی از معتبرترین شرکت ها برای سفارش ساندویچ پانل می باشد. شما می توانید در هر متراژی که تمایل دارید و با تنوع رنگی و ابعاد بسیار زیاد ساندویچ‌ پانل مورد نظر خود را سفارش دهید.

یکی از مزایای بسیار مهم سفارش از کارن پنل سرعت بالا در تحویل سفارشات مشتریان است. به این صورت که با شماره های درج شده در سایت تماس می‌گیرید و مشاوران ما تمام راهنمایی های لازم را برای شما انجام می دهند. همچنین می توانید تمامی اطلاعات مورد نظر خود را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری با دانلود کاتالوگ های موجود در سایت کسب کنید.

پس از سفارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن ساندویچ پانل ها طبق سلیقه و خواست شما با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت بسیار بسیار مناسب تولید و تحویل داده می شود. پیشنهاد می شود حتما قیمت ساندویچ پانل های ما را با سایر مراکز مقایسه نمایید.

بعد از کیفیت بالا و قیمت مناسب یکی از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشت نصب حرفه ای ساندویچ پنل است. همان‌قدر که خرید محصول با کیفیت اهمیت دارد  چگونگی پیاده سازی آن در محلی نیز حائز اهمیت است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود حتماً در انتخاب نصاب حرفه‌ای دقت نمایید این موضوع باعث صرفه جویی در هزینه های بعدی شما نیز می شود و در نهایت یک کار تمیز و با ماندگاری بسیار بالا خواهید داشت کارن پنل در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود.

ساندویچ پانل کارن پانل

چرا در اغلب سازه های صنعتی و خانه های مسکونی از ساندویچ پانل استفاده می شود؟

حتما این ویدیو را تا انتها ببینید:

شاد شما هم به موضوع فکر کرده اید که علت استقبال بسیار زیاد از ساندویچ پانل چیست؟ دلایل بسیاری را می توان نام برد ولی در اینجا به مورد فوق العاده تاثیرگذار در روند کار می پردازیم:

اولین دلیل سرعت اجرای بالا است، ساندویچ پانل خیلی سریع و آسان سازه صنعتی را به بهره برداری می رساند و این یعنی خیلی زودتر به سوددهی رسیدن . در شرایط اقتصادی فعلی این ویژگی برای مشتریان بسیار حیاتی است و مورد توجه قرار گرفته است.

دومین دلیل که از آن استفاده می‌کنیم صرفه جویی در مصرف انرژی عایق پلی اورتان یکی از بهترین عایق های حفظ دما است این مورد نیز در کاهش هزینه های جانبی و آتی استفاده کنندگان بسیار اهیت دارد هم به کاهش مصرف انرژی و نگهداری هرچه بهتر از محیط زیست کمک می کند که در واقع با یک تیر دو نشان زده اید.

و بقیه دلایل رو هم شما برای ما کامنت کنید.

انواع ساندویچ پانل

بشر از ابتدای خلقت تا به حال رفتارهای فوق‌العاده و حیرت انگیزی از خود نشان داده‌است که حقیقت این موضوع را با نگاهی دقیق به اطراف خود می‌یابیم و مشاهده می‌کنیم که این موجود دوپا چه چیزهایی خلق کرده و چه پیشرفت هایی داشته است. با پیشرفت‌های فناوری زندگی انسان آسوده‌تر شده و همچنین روز به روز شاهد مواردی حیرت انگیز در دنیای پیرامون خود هستیم که هر روز به تعداد آن‌ها اضافه می‌شود. ساختمان‌سازی هم که از همان دوران اولیه‌ی حیات، اهمیت بالایی داشته است مطابق با سایر صنایع و فناوری‌ها، پیشرفت‌های چشمگیری داشته است.

بیشترین نتیجه‌ی این پیشرفت‌ها تولید مصالح و سازه‌هایی بوده است که در صنعت ساخت و ساز مشاهده می‌کنیم.

عموما بررسی پانل ساندویچی با دو دسته‌ی دیواری و سقفی معرفی می‌شوند. و از سوی دیگر خود پانل سقفی و پانل دیواری به دسته‌های متنوع دیگر تقسیم می‌شوند و انواع مختلفی را می‌سازند.

لازم به ذکر است که بدانید از موادی مانند پلی‌یورتان، پلی‌استایرن، پشم‌سنگ و پشم‌شیشه در تولید ساندویچ پانل استفاده می‌شود. از جمله مصالح ساختمانی می‌باشد که در سال‌های اخیر به شدت محبوب شده است و برای سازندگان و مدیران پروژه از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

ساختار اصلی ساندویچ پانل

با توجه به ساختار ساندویچ پانل، یکی از بهترین مصالح برای ساخت سازه و مکان مورد نظر مدیران پروژه، ساندویچ پانل می باشد.

یکی از مرغوب ترین و مستحکم ترین مصالح ساختمانی استفاده شده در صنعت ساخت و ساز ساندویچ پانل می باشد. ساختار اصلی ساندویچ پانل ها از دولایه ورق و یک لایه عایق در بین آن ها تشکیل شده است. مواد عایق بین دو لایه از پشم سنگ، فوم پلی یورتان و پلی استایرن ساخته شده است.

علاوه بر ساختار مناسب، قیمت ساندویچ پانل نیز در برابر قیمت مصالح سنتی بسیار مناسب تر می باشد.

نصب و اجرای ساندویچ پانل پیش‌ساخته

نصب و اجرای ساندویچ پانل پیش‌ساخته بهترین گزینه برای ساختمان‌های صنعتی و تجاری به عنوان دیواره و پوشش سقف می‌باشد. ساندویچ پانل با ورق‌های فولادی روکش شده است و در لایه پرکننده میانی از موادی همچون پلی‌ یورتان، پلی‌ استایرن و یا پشم سنگ به عنوان عایق حرارتی استفاده می‌شود. سرعت نصب ساندویچ پانل و اجرای ساندویچ پانل به میزان قابل ملاحظه‌ای سریع و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر از مصالح سنتی می‌باشد. از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به زیبایی بصری، به علت وجود تنوع رنگ و ساختار آن اشاره کرد.

در این فرآیند، در مقایسه با آجر و سیمان و سایر مصالح وزن سازه را ۵۰ درصد کاهش داده و نیازی به زیر سازی وجود ندارد. این محصول را می‌توان مستقیم روی سازه فولادی و یا ساختمان‌هایی که اسکلت آن‌ها با بتن اجرا شده است اجرا کرد و در ساختمان‌های صنعتی نیز به عنوان پانل داخلی و یا خارجی و همچنین سقف قابل استفاده می‌باشد.ورق پوشش‌دهنده در ساخت و تولید پانل از دو لایه ورق به عنوان پوشش‌دهنده استفاده می‌شود که این ورق می‌تواند از جنس فلز گالوانیزه- آلومینیوم- آلوزینک- فویل و کاغذ کرافت باشد.

انتخاب این نوع پوشش به نوع کاربری و نیز شرایط محیطی استفاده از پانل بستگی دارد فلز معمول در ساخت این محصول ورق گالوانیزه با ضخامت استاندارد ۰٫۴ میلی‌متر و ۰٫۵ میلی‌متر می‌باشد. از ورق آلومینیوم بیشتر در محیط‌های صنعتی که با مواد شیمیایی اسیدی و بازی کار می‌شود و امکان ساطع شدن گاز و بخارات اسیدی و قلیایی بسیار زیاد است استفاده می‌شود. مانند آزمایشگاه‌های صنایع شیمیایی و پلیمری. عایق به موادی اتلاق می‌شود که مانع از نفوذ دما- برودت- رطوبت و نم- صوت و نور می‌شود.

اجرای سازه های ساختمان با ساندویج پانل به چه صورت است؟

ساندویچ پانل‌ها اعم از  دیواری و یا سقفی دارای روش‌های اجرایی متفاوتی می‌باشد.

در واقع به طور کلی می‌توان گفت که ساندویچ پنل‌ها  برای نصب و اجرا، نیاز دارند تا متخصصین مربوطه به انجام آن بپردازند.

در صورتی که اجرای ساندویچ پانل، توسط افراد متخصص و فنی صورت بگیرد باعث می‌شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشند.

هم‌چنین برای اتصال ساندویچ پانل‌ها به یکدیگر، طراحی‌های مختص به هر نوع ساندویچ پانل صورت می‌گیرد که به طور کامل در مقاله‌ای به آن پرداخته‌ایم.

اجرای ساختمان با ساندویج پانل

اجرای ساختمان با ساندویج پانل

ساختمان‌ پیش‌ساخته و قابل حمل با استفاده از ساندویچ پانل در سوله ، انبار، درمانگاه و…

 • ساختمان‌‎های تجهیز کارگاه جهت پروژه‌های عظیم عمرانی.
 • کمپ‌های کارگری و اسکان‌های موقت.
 • خانه‌ها و ویلاهای پیش‌ساخته و قابل‌حمل و نیز قابل دمونتاژ.
 • اسکان ضروری در مواقع اضطراری و وقوع حوادث غیرمترقبه مانند سیل و زلزله.
 • مدارس و دانشگاه پیش‌ساخته.
 • درمانگاه و بیمارستان پیش‌ساخته.
 • اورژانس‌های بین‌راهی.
 • سرویس‌های بهداشتی درون‌شهری و برون‌شهری.
 • مراکز رفاهی برون‌شهری.
 • سوله و انبارهای صنعتی و تولیدی.
 • سردخانه‌های ثابت و سیار.
 • اتاق کنترل در پروژه‌های پتروشیمی و پالایشگاه.
 • کانکس و کانتینر با کاربری‌های متفاوت.

ساندویچ پانل با پوشش آلومینیوم در صنعت ساختمان سازی

یکی دیگر از انواع پانل ها، ساندویچ پانل با پوششی از فلز آلومینیوم می باشد که در صنعت ساختمان سازی کاربرد های فراوانی را دارد و به دلیل مزایایی که دارد توانسته است توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. آلومینیوم یک فلز نرم چکش پذیر با واکنش پذیری بسیار بالایی می باشد که به صورت ناخالص در سنگ های معدنی یافت می شود. این فلز به دلیل دارا بودن قابلیت های منحصر به فردی چون استحکام بالا و مقاومت بالا در برابر خوردگی، حرارت و… در ساختار ساندویچ پانل ها به کار برده اند تا بدین صورت خاصیت عایق بودن پنل را از طریق به طور چشمگیری بیشتر افزایش دهند.

از ساندویچ پانل آلومینیوم بیشتر در کارخانه ها، سوله ها، انباری ها و… استفاده می شود اما در نمای ساختمان های مسکونی و تجاری نیز به ندرت می توان چنین پانل هایی را مشاهده کرد.

کاربرد ساندویچ پانل در مصارف صنعتی، خانگی، دیوار، سقف کاذب، کارخانه و…

به دلیل کارایی بالای این مصالح کاربرد آن نیز بسیار زیاد است . این کاربردها صنعتی ، خانگی و… هستند. به عنوان مثال می‌توان در دیوارها و سقف‌های کاذب، استفاده در مخزن‌های چند جداره‌ای، سوله‌ها، منازل مسکونی، مدارس، استخرهای سرپوشیده و سالن‌های ورزش، کارخانه‌ها، گلخانه‌ها، دیوارها و سقف‌های ساختمان‌ها و… . همچنین استفاده در ساخت کانکس‌های مختلف با اهداف متفاوت استفاده نمود و می‌توان جز گروه مصالح ساختمانی نوین به شمار آورد علت نام گذاری این متریال ساختمانی به جهت شباهت ساختاری آن به ساندویچ می‌باشد. مواد غذایی تشکیل‌دهنده ساندویچ با نان محاط و پوشیده می‌شود حال آنکه مواد تشکیل دهنده آن (فوم عایق ) نیز به وسیله ورق فلزی پوشش داده می‌شود. پانل یک صفحه پیش‌ساخته است که از آن در پوشش دیوار و سقف استفاده می‌شود.

سازه‌های ساختمانی و صنعت ساخت‌وساز مانند سایر صنایع و فناوری‌ها شاهد پیشرفت‌های چشمگیری بوده است که حاصل این پیشرفت‌ها به وجود آمدن سازه‌های مختلف با ویژگی‌ها و کاربرهای مختلف شده است. یکی از محصولات پیشرفت صنایع، تولید سازه‌ای به نام ساندویچ پانل است که با توجه به میزان محبوبیت آن باید کاربرد ساندویچ پانل را نیز دانست.

ساندویچ پنل‌ها اغلب در سردخانه ها و صنایع سرمایشی، دفاتر کارگاهی، سرویس‌های بهداشتی نمازخانه و محیط آموزشی، تعمیرگاه‌های سیار، پست نگهبانی، ویلاهایی با طبقات محدود و واحدهای کمک‌رسانی درمواقع اضطراری همچون زمین لرزه، سوله‌ها و انبارهای مختلف، دیوار و سقف سالن‌های تولیدی، ساختمان‌های اداری و هتل‌ها، کانکس، کانتینرها کاربرد ساندویچ پنل مشخص می‌گردد. کاربرد ساندویچ پنل مهم‌ترین عاملی بوده است که در محبوبیت فوق‌العاده‌ی آن تاثیرگذار بوده است و آن قدر زیاد است که در هر ساختمانی آنها را مشاهده می‌کنیم.

کاربرد ساندویچ پانل ساختمانی برای استودیو، سازه های مسکونی، آلاچیق و…

از جمله کاربرد ساندویچ پانل که بسیار به چشم می‌خورد به موارد زیر می‌توان اشاره نمود:

 1. دراستودیوی صدابرداری از ساندویچ پانل استفاده می‌شود.
 2. برای عایق کردن دیوارها کاربرد دارد.
 3. درساخت تابلوی اعلانات و ماکت‌ها از آن استفاده می‌کنند.
 4. این سازه در ساخت فضاهای موقتی و ساخت دکور نقش مهمی دارند.
 5. در ساخت سازه‌های مسکونی، موقتی، پلیسی، نظامی، صنعتی و کم وزن از آنها یاری می‌طلبند.
 6. درساخت مدل‌های بزرگ و حجیم نیز از آنها بهره می‌گیرند.
 7. فضا برای تبلیغات را می‌توان با آنها ایجاد نمود.
 8. پانل سقفی و پانل دیواری برای دیوارها و سقف‌های کارخانجات و ساختمان‌های صنعتی قابل استفاده هستند.
 9. ساندویچ پانل‌ها در انواع سوله‌ها و انبارها از جمله سوله‌ی صنعتی کاربرد دارند.
 10. در ساخت سردخانه‌ها نقش بسیار بالایی را دارند و این کاربرد پانل بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 11. در گونه‌های مختلف کانکس چرخدار و بدون چرخ مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 12. از ساندویچ پانل برای تولید کانتینر هایی با قابلیت حمل و نقل نیز بهره‌وری می‌شود.
 13. در آخر یکی از کاربرد پانل که حتما شاهد آن بوده‌ایم، استفاده از گونه‌های مختلف ساندویچ پانل‌ها در رنگ و طرح‌های متنوع برای پوشاندن سقف آلاچیق می‌باشد.
ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

اهمیت ساندویچ پانل در دکوراتیو ساختمان

یکی از دستاوردهای تکنولوژی روز ساندویچ‌ پانل می باشد ساندویچ پانل برای پروژه های ساختمانی مسکونی، تجاری و غیره کاربرد فراوانی دارد و به صورت ترکیبی و لایه لایه ساخته می‌شود. که در سقف دیوار و کف قرار می گیرد.

 یک لایه عایق بین دو لایه دیگر قرار می گیرد به همین دلیل به این مصالح، پانل های عایق  یا پانل های کامپوزیت نیز گفته می شود. در اطراف این لایه عایق پوشش فلزی قرار میگیرد. این پوشش های سخت و سفت لایه عایق سبک را در میان می گیرند.

همانطور که گفته شد ساندویچ پنل از دو لایه ورق فلزی تشکیل شده است که میانه ی آن را فوم عایق سخت در برگرفته است.  یکی از مهم ترین کاربرد های ساندویچ پنل ها استفاد از آن ها به عنوان دکوراتیو در کنار عایق کردن ساختمان می باشد. از این رو ساندویچ پانل ها را در طرح و رنگ بندی های متنوعی تولید می کنند و در نمای سقف، نمای دیوار و حتی نمای بیرونی ساختمان استفاده می کنند. با توجه به قابلیت زیبا سازی فضای داخلی و خارجی که پانل ها برخوردارند باعث شده است که توجه افراد بسیاری را به سمت خود جلب نماید.

ساندویچ پانل دکوراتیو تولید شده توسط شرکت کارن پانل با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده است که کیفیت آن را دو چندان کرده است. این پانل ها در عین دارا بودن از طرح و رنگ های متنوع و زیبا دارای مقامت بالا در برار گرما و سرما، صدا، رطوبت، آتش سوزی و… بوده و به علت سبک بودن آن قابلیت حمل و نصب آسانی را به همره دارد. رنگ بندی که در پانل های دکوراتیو استفاده می شود بر طبق نظر و درخواست مشتریان می باشد که برای کاربرد های مختلف تهیه می کنند.

استفاده از پانل های تولید شده توسط کارن پانل به دلیل ظرافتی که در هنگام ساخت آن ها به کار رفته است باعث زیبایی نمای بیرونی و داخلی ساختمان می شود. همچنین علاوه بر جذابیتی که پانل ها به ساختمان می بخشد باعث افزایش طول عمر ساختمان، محافظت در برابر فرسایش، جلوگیری از صدمات وارده به ساختمان و… می شوند. یکی از موارد جالب و حائز اهمیت ساندویچ پانل ها استفاده در هواپیما به دلیل وزن کم آن است. طی چندین دهه این فناوری پیشرفته و پیشرفته تر شد و در شکل ظاهری ، میزان عایق و… با سرعت زیادی رو به جلو حرکت کرد تا امروزه به این جایگاه رسیده است.

ویژگی ساندویچ پانل مرغوب در کارن پانل

پانل ها با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارند توجه بسیاری از افراد را توانسته اند به خود جلب کنند. از ویژگی های مهم پانل ها می توان به وزن سبکی که به دلیل برخورداری لایه درونی از فوم عایق فشرده دارند اشاره کرد. در این صورت دیگر نه تنها حمل و نقل و حتی نصب آن به آسانی صورت می پذیرد بلکه باعث کاهش هزینه های زیر سازی ساختمان نیز می شود.

همانطور که گفته شد پانل ها به دلیل آن که به صورت پیش ساخته تولید می شوند در نتیجه نیاز است که به محل نصب انتقال داده شود. از همین رو به دلیل وزن سبکی که دارند این حمل و نقل به آسانی و در مدت زمانی کوتاهی انجام می شود. همچنین نصب آن نیز به سرعت و با دقت بالا به اتمام می رسد.

نکته ی مهمی که در این بخش حائز اهمیت است مقاومت سازه به نسبت وزن آن می شود. برخی می پندارند چون پانل از فوم عایق سبک ساخته شده است در نتیجه تنها عایق خوبی می باشد و مقاومتی در برابر فشار های وارده ندارد. در صورتی که باید گفت ساندویچ پانل ها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر فشار، ضربات، حرارت و گرما به نسبت دیگر مصالح ساختمانی موجود می باشند.

یکی از مواردی که باعث می شود اکثر افراد به سمت پانل جذب شوند هزینه نگهداری و تعمیر آن است. زیرا پانل ها به دلیل عدم پوسیدگی یا خورندگی توسط حشرات موذی مقاومت بالایی را داشته این درحالی است که دیگر مصالح یا سازه های دیگر نه تنها دچار پوسیدگی و خرابی می شوند بلکه هزینه های بسیار سنگینی را نیز به دنبال دارند. اما پانل ها را می توان از مقرون به صرفه ترین عایق ها دانست. همچینن استحکام و دوامی که پانل ها از آن برخوردارند باعث می شود عمر ساختمان نیز افزایش یابد.

پانل های تولید شده توسط شرکت کارن پانل از بهترین و مرغوب ترین فوم عایق و ورق پوشاننده ساخته می شوند که این امر باعث افزایش خاصیت عایق بودن پانل در برابر صدا، حرارت و نفوذ آب می شود. همچنی قابلیت استفاده در تمامی مناطق کشور با شرایط آب و هوایی مختلف را دارند چرا که مقاومت آن ها در برابر حرارت، گرما و سرما بسیار بالا می باشد.

ساندویچ پانل اکونومی ۴ سانت یا اقتصادی

یکی از انواع پرطرفدار آن هایی هستند که از لحاظ اقتصادی صرفه بالایی دارند و در عین حال از کیفیت مناسبی نیز برخوردارند. استفاده از لایه ضد آب باعث شده تا این ساندویچ پانل مقاومت خوبی در برابر رطوبت داشته باشد و گزینه مناسبی برای استفاده در سقف و دیوار باشد.این نوع اقتصادی ساندویچ پانل نیز مانند سایر انواع دارای وزن سبکی است و در برابر آتش سوزی، ضربه و از هم گسیختگی مقاوم خوبی دارد.

مزایای ساندویچ پانل

چندین سال است که بشر روند سریع و پر جنب‌ و جوشی را برای پیشرفت، در پیش گرفته است و حاصل این رویه دستیابی به چیزهایی بوده است که بیش از هر چیزی برای او دلنشین بوده است. انسان متمدن امروزی شاهد پیشرفت‌هایی بوده است که شاید انسان‌های قرون گذشته هیچگاه حتی به موجودیت آنها فکر نمی‌کردند ،اما حالا به فناوری‌هایی دست یافته‌ایم که به ما تا حد زیادی در زندگی روزمره یاری رسانده‌اند.

یکی از این محصولات که با پیشرفت‌های فناوری پدید آمده است و ما در صنعت ساخت و ساز شاهد آن هستیم، محصولی به نام ساندویج پانل است که ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای را دارد و در ساختمان سازی تاثیر به سزایی دارد. اما مزایای ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل ها خصوصیاتی را دارا هستند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به وزن سبک (حدودا ۱۲تا۳۰ کیلوگرم بر متر مربع) اشاره کرد که در بازتاب آن وزن فوندامنت و سازه نیز به همین میزان کاهش می‌یابد، حمل و نقل ساندویج پانل به سرعت صورت می‌گیرد و نصب ساندویچ پانل‌ها درفواصل بالاتر از زمین آسان است، در مقابل فشارهای برشی ناشی از زلزله بسیار مقاوم است. از دیگر مزایای ساندویچ پانل:

 • سبک بودن و قابلیت حمل و اجرای آسان و سریع.
 • مقاومت خوب در مقابل برابر فشار و زلزله.
 • مقاومت بالا در برابر رطوبت و خوردگی.
 • به صرفه بودن از نظر اقتصادی به دلیل کم هزینه بودن در تعمیر و نگهداری آن.
 • مقاومت در برابر پوسیدگی و عدم رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها در آن.
 • عایق صوتی خوب.
 • مناسب برای استفاده در مناطق با شرایط آب و هوایی مختلف.

بررسی مزایای ساندویچ پانل نسبت به مصالح سنتی

این‌ها بخشی از مزایای ساندویچ پانل در حالت کلی بود، اما اگر بخواهیم از مزایای  پانل آگاهی بیشتری یابیم باید به موارد زیر توجه کنیم.

ساندویچ پانل در مقابل سرما، گرما، رطوبت و صدا محافظ بسیار مناسبی است همچنین استفاده از این پانل دسترسی به فضای قابل استفاده بیشتری را ایجاد می‌کند چون ضخامت دیوارهای پانل کم‌تر است. در صرف مخارج پی‌سازی صرفه‌جویی می‌شود اگر از ساندویچ پانل استفاده شود و در تنه‌ی اصلی ساختمان‌های مرتفع به علت وزن سبک سقف و دیوار مورد بهره‌وری قرار می‌گیرند. این سازه به علت آنکه تبادل سرما و گرما را کاهش می‌دهد در کاهش مصرف انرژی در ساختمان موثر است.

لوله‌های آب و فاضلاب وسیم‌های برق و تلفن را به راحتی از زیر شبکه‌های پانل‌ها می‌توان عبور داد. این محصول آنقدر کاربرد دارد و ویژگی‌های آن زیاد است که به طور حتم در ساختمان‌های زیادی استفاده از آن‌ها را مشاهد می‌کنیم و از مهمترین مزایای ساندویچ پانل می‌توان این مسئله را ذکر کرد که این محصول تنوع رنگی بسیاری دارد و طرح‌های متنوع آن تمای سلیقه‌ها را در بر می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و هم چنین قیمت ساندویچ پانل، می‌توانید با شماره‌های شرکت ارتباط برقرار کنید و از مشاوران ما کمک بگیرید.

02172454

مزایا و معایب عایق پشم سنگ نسبت به فوم‌ها قیمت بالاتری دارد. ضریب هدایت حرارتی آن از فوم بیشتر می‌باشد. عایق حرارتی مقاومی می‌باشد و نسوز است. ضد آب نیست و نفوذ راحت آب از معایب آن می‌باشد. عمر کمتری نسبت به فوم دارد.

برای استفاده از ساندویچ پانل باید دلایل قابل قبولی وجود داشته باشد تا افرادی که در کار ساخت و ساز هستند از مصالحی مانند بلوک و آجر صرف نظر کرده و به ساندویچ پانل روی بیاورند.  مزایای فراوانی در استفاده از این   مصالح مدرن وجود دارد که در صورت تولید و اجرای استاندارد برای کارفرمایان حاصل می گردد.

در شرایط اقتصادی کنونی یکی از از مهم ترین مزایای که کار پنل برای کارفرمایان به صورت ویژه فراهم می آورد قیمت بسیار مناسب نسبت به مصالح سنتی است. دلیل اینکه ساندویچ پانل به عنوان یکی از مصالح مدرن و با تکنولوژی روز دنیا تا این حد مورد توجه قرار گرفته است داشتن قیمت مناسب در کنار کیفیت بسیار بالا است.

علاوه بر اینکه قیمت اولیه کار در مرحله تولید نصب و پیاده سازی بسیار به صرفه خواهد بود در مراحل بعدی نیز به دلیل وجود عایق در هزینه های ثانویه نیز صرفه جویی چشمگیری وجود خواهد داشت.

همچنین زمان اجرای کار نسبت به زمانی که از مصالح سنتی استفاده می گردد به طرز چشمگیری کاهش پیدا می کند. بادوام بودن، ظاهر بسیار زیبا و قابل سفارشی سازی، احتیاج به زیرسازی کمتر و… از مواردی است که در حین انتخاب، جای تردیدی برای کارفرمایان باقی نمی گذارد.

رنگ های ساندویچ پانل همراه با رال رنگ متنوع

به دلیل فراگیر شدن استفاده از ساندویچ پنل باید سلیقه مشتریان گرامی در آن نیز در نظر گرفته شود. به همین دلیل کارن پانل رنگ های متنوع زیادی از جمله آبی ، سبز ، نقره ای ، زرد ، قرمز و.. را برای پوشش دادن سلیقه مشتریان تولید کرده است. رال های رنگ به صورت دقیق این رنگ ها را به نمایش گذاشته است تا به کمک آن بتوان انتخاب دقیق تری انجام داد. 

در این رال ها به طور مثال انواع طیف رنگی سبز و کرم وجود دارد که مشتری رنگ داخلی و خارجی مورد نظر خود را انتخاب کند . هر کدام از این رنگ ها می توانند مناسب کاربرد خاصی باشند. در ادامه پیشنهاد می کنیم پی دی اف قرار داده شده در زیر را دانلود نمایید و به صورت کامل مشاهده و تصمیم گیری نمایید. در صورت داشتن سوال و وجود ابهام در این زمینه لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید ، مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.


برای دریافت pdf کامل ترین اطلاعات موجود درباره ساندویچ پانل به روی متن زیر کلیک نمایید.

pdf ساندویچ پانل


همچنین در pdf زیر می توانید این سر فصل ها را بخوانید و به پاسخ بسیاری از سوالات خود برسید:

دفترچه نگهداری پانل

شامل مباحث:

 • بارگیری ، حمل ، تخلیه
 • نگهداری صحیح
 • نصب ، نکات ایمنی 
 • جلوگیری از آتش سوزی

برای مشاهده رال رنگ های فوق العاده متنوع به آدرس زیر مراجعه نمایید:

رال رنگ ها


برای دریافت بروشور بسیار کامل و کاربردی در حوزه های زیر کلیک نمایید:

بروشور

این بروشور شامل pdf های کاملی در حوزه:

 • اطلاعات کاملی درباره کارن پانل
 • اطلاعات فنی
 • بروشور دیواری پیچ مخفی
 • بروشور دیواری ریلی
 • بروشور سردخانه ای
 • بروشور کلین روم
 • بروشور پانل سقفی کارن
 • دفترچه نگهداری و استفاده از ساندویچ پانل

 نصب ساندوچ پانل و مراحل آن

نصب پانل نیاز به ابزار آلات مخصوص در کنار فردی ماهر و متخص در این زمینه دارد تا بتواند کاربرد های خود را به درستی اجرا کند. 

باید توجه داشت که در هنگام قرار گیری پانل ها در کنار یک دیگر از محکم بودن اتصال آن ها مطمئن شد. این اطمینان تنها توسط فردی کاربلد و متخصص که شناخت بالایی را از انواع پانل و نحوه ی نصب آن ها دارد حاصل می شود. زیرا نصب ساندویچ پانل بسیار حائز اهمیت است در نتیجه به هنگام نصب ساندویچ پانل باید دقت بالایی را در زمان اتصال پانل ها به وسیله پیچ های واشر و چسب داشت.

اما در صورتی که نصب ساندویچ پانل توسط فردی که شناختی از پانل ها و نحوه ی نصب آن ها ندارد انجام شود باعث می شود اتصال بین پانل ها محکم نبوده و پانل به درستی کارایی خود را اجرا نکند.

پس از اتصال پانل ها به یکدیگر نوبت به آب بندی و درز بندی پانل می رسد که ضروری و لازم الاجراست. درزبندی پانل ها به وسیله ی فوم پلی یورتان انجام می شود.

مواد و متریال به کار رفته در ساندویچ پانل

همانطور که گفته شد پانل عایق هایی پیش ساخته هستند که به دلیل شباهت ظاهری به یک ساندویچ به آن ساندویچ پانل می گویند. این شباهت ظاهری بدین صورت است که فوم عایق پانل از دو طرف توسط دو ورق فلزی پوشنده شده است. ورق فلزی و فوم عایقی که تشکیل دهنده ی یک پانل هستند دارای انواع و جنس رویه مختلفی می باشند که هر کدام ویژگی ها و خاصیت های منحصر به فردی دارند. در ادامه به بررسی مواد به کار رفته در ساندویچ پانل اشاره کرده ایم:

 • ورق آلومینیوم: ورق هایی نازک با ضخامتی 0/2 تا 2 میلیمتر هستند که انعطاف پذیری بالایی را دارند.
 • ورق گالوانیزه: ورق هایی با ضخامت 70 تا 130 سانتی متر هستند که دارای وزنی سبک می باشند.
 • ورق آلوزنیک: ورق هایی رولی شکل متشکل از آلومینیوم، روی و سیلیکون با ضخامت 70 تا 130 سانتی متر می باشند.
 • فوم عایق: عایق میانی ورق های فلزی که می تواند تر کیباتی از فوم عایق پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ، پشم شیشه و xps باشند.

  اشکال مختلف ساندویچ پانل در طرح ها و رنگ های مختلف

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل کلین روم

ساندویچ پانل پشم سنگ

عایقی بسیار قوی‌تر و مقاوم‌تر در برابر سرما و گرما و رطوبت نسبت به پلی‌یورتان و پلی‌استایرن است. ویژگی و خصوصیت بارز آن نسبت به دیگر عایق‌ها مقاومت بالای آن در برابر آتش‌سوزی است.

ساندویچ پانل کلین روم

مکان‌هایی که به لحاظ حساسیت مکانی جهت انجام یک سری آزمایشات و تحقیقات دارای ویژگی‌های خاص هستند که در صنایع ، بیمارستان‌ها و کارخانه‌های مواد غذایی و … است که به آن‌ها اصطلاحا کلین‌روم یا اتاق‌تمیز گفته می‌شود. برای این محیط‌ها از ساندویچ پانل کلین روم استفاده می‌شود.

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل سردخانه ای

در ساخت و پوشش سردخانه‌های صنعتی با کاربردهای متفاوت استفاده می‌شود. با توجه به نوع کاربری مورد استفاده، ساندویچ پنل سردخانه‌ای در ضخامت‌های متفاوت و در دو نوع قفل‌دار و بدون قفل تولید می‌شود.

ساندویچ پانل پلی یورتان

ماده شیمیایی پلی‌یورتان را اولین بار دانشمند آلمانی به نام اوتو بایر در سال ۱۹۳۷ کشف کرد. ساندویچ پنل پلی یورتان به صورت فوم تولید و تزریق می‌شود و عایق بسیار قوی در برابر سرما ، گرما ، رطوبت و صدا است.

نکات مهم نصب ساندویچ پانل چه می باشد؟

برای این که پانل استفاده شده کارایی هایی خود را به درستی نشان داده و عملکرد عایق صدا و حرارتی بودن خود را اجرا کند باید به درستی نصب شود. نصب ساندویچ پانل دارای نکات مهمی می باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در نتیجه باید توسط فردی که آشنایی به تمامی پانل ها داشته با مهارت بالا انجام شود. نکات مهمی که در هنگام نصب پانل باید به آن توجه کرد شامل وارد زیر است:

 • پانل های باید به گونه ای بر روی یکدیگر قرار بگیرند که پیچ های اتصال دهنده به خوبی سفت شوند.
 • نحوه قرار گیری نر و مادگی پانل ها در هنگام اتصال به یکدیگر به جهت آب بندی آن بسیار مهم و حائز اهمیت است و باید با دقت بالا انجام شود.
 • فاصله ی بین پانل و دیوار یا سقف باید به گونه ای باشدکه در هنگان وزش باد از یکدیگر جدا نشده سیا آسیبی به ساختمان وارد نکند.
 • برای درزبندی هر چه بهتر پال ها می توان از چسب سیلیکون مر غوب استفاده کرد.
 • درهنگام نصب پانل باید از پیچ های واشر دار مخصوص استفاده کرد.

همواره به یاد داشته باشید برای نصب ساندویچ پانل ها می بایست متخصصین مجرب این کار را انجام دهند.

زیرا در صورت نصب غیر اصولی، از عمر ساندویچ پنل کاسته می شود و کارکرد مناسب را نخواهد داشت.

هم چنین نحوه ی نصب هر یک از انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری در صورت های متفاوتی امکان پذیر می باشد که می تواند در تعیین قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار باشد

زیرا نحوه ی طراحی هر یک با توجه به شرایط نصب متفاوت خواهد بود.

ایمنی ساندویچ پانل

ایمنی ساندویچ پانل به شرایطی گفته می شود که سبب امنیت سازه میشود و نیز نکاتی که در زمان استفاده از آن ها باید رعایت شود.

از مزایای دیگر ساندویچ پانل ها نسبت به مصالح سنتی آن است که هنگام نصب ایمنی بالاتری داشته و همچنین با سرعت بیشتری نصب میگردند.

ایمنی ساندویچ پانل در برابر حریق

ایمنی ساندویچ پانل در برابر حریق به دلیل موادی است که در ساختار آن به کار رفته است. یک عایق محکم و بادوام پلی یورتان که از دو طرف توسط دو لایه ورق آلوزینک یا گالوانیزه احاطه شده است، ساندویچ پانل را در برابر حریق ایمن میکند.

مواد بکار رفته در ساختار ساندویچ پانل باعث جلوگیری از شعله ور شدن و گسترش آتش می شود. از دیگر ویژگی های ساندویچ پانل دودزا نبودن آن می باشد..

“سوالات متداول در حوزه ساندویچ پانل”

 

 

‏قیمت هر متر ساندویچ پانل چقدر است؟

قیمت هر متر ساندویچ پانل بستگی به قیمت روز آهن و محصولات جانبی دارد. برای کسب اطلاعات دقیق و به روز از قیمت پانل لطفا با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان در ارتباط باشید.

آیا ساندویچ پانل پشم شیشه با ساندویچ پانل پشم سنگ فرقی دارد؟

بله برای گرفتن مشخصات پشم شیشه و ساندویچ پانل پشم سنگ حتما تماس بگیرید.

چند نوع ساندویچ پانل داریم؟

در دو دسته‌ ی دیواری و سقفی طبقه بندی می‌شوند و هر کدام از آنها انواع متفاوتی دارند. انواع آن از جمله مصالح ساختمانی می‌باشد که در سال‌های اخیر به شدت محبوب شده است و برای سازندگان و مدیران پروژه از اهمیت بالایی برخوردار شده است.

چرا ساندویچ پنل ها در مقایسه با مصالح ساختمانی برتری دارند؟

زیرا سرعت نصب ساندویچ پنل و اجرای آن به میزان قابل ملاحظه‌ای سریع و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر از مصالح سنتی است. از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به زیبایی بصری، به علت وجود تنوع رنگ و ساختار آن اشاره کرد. در این فرآیند، در مقایسه با آجر و سیمان و سایر مصالح وزن سازه را ۵۰ درصد کاهش داده و نیازی به زیر سازی وجود ندارد.

ساندویچ پانل چه کاربردی دارد؟

می‌توان در دیوارها و سقف‌های کاذب، در مخزن‌های چند جداره‌ای، سوله‌ها، منازل مسکونی، مدارس، استخرهای سرپوشیده و سالن‌های ورزش، کارخانه‌ها، گلخانه‌ها، دیوارها و سقف‌های ساختمان‌ها و… . همچنین استفاده در ساخت کانکس‌های مختلف با اهداف متفاوت استفاده نمود.

قیمت ساندویچ پنل چقدر است؟

قیمت آن به جنس ورق استفاده شده، مواد و ابعاد و.. بستگی دارد. متناسب با نیاز هر مشتری می‌توان به تولید و طراحی نوع متفاوتی از ساندویچ پنل سقفی و یا دیواری پرداخت تا نیاز مشتریان را برآورده سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت پنل ها با مشاوران و مهندسین شرکت کارن پنل در تماس باشید.

ساندویچ پنل در دکوراتیو ساختمان چه اهمیتی دارند؟

مهم ترین کاربرد ساندویچ پنل ها استفاد از آنها به عنوان دکوراتیو در کنار عایق کردن ساختمان می باشد. به همین خاطر در طرح و رنگ بندی های متنوعی تولید می شوند و در نمای سقف، نمای دیوار و حتی نمای بیرونی ساختمان کاربرد دارند.

ساندویچ پنل ها چه مزایایی دارند؟

از مزایای آن میتوان به موارد روبرو اشاره کرد: سبک بودن و قابلیت حمل و اجرای آسان و سریع
مقاومت بالا در برابر فشار و زلزله.
مقاومت بالا در برابر رطوبت و خوردگی.
قیمت مناسب و مقرون بصرفه
مقاومت در برابر پوسیدگی
عایق صوتی
مناسب برای استفاده در مناطق با شرایط آب و هوایی مختلف.

نصب ساندویچ پنل را چه کسی باید انجام دهد؟

نصب نوع دیواری و یا سقفی روش‌های اجرایی متفاوتی دارد. در واقع به طور کلی می‌توان گفت که ساندویچ پنل‌ها  برای نصب و اجرا، نیاز دارند تا متخصصین مربوطه به نصب آن بپردازند.
در صورتی که اجرای ساندویچ پانل، توسط افراد متخصص و فنی صورت بگیرد باعث می‌شود تا ماندگاری بیشتری داشته باشند در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی به وجود آید.

چگونه رنگ های ساندویچ پنل را انتخاب کنم؟

هنگام سفارش شما می توانید به راحتی رنگ مورد نظر را از پالت های رنگی که به شما ارائه می شود انتخاب کنید.

ساندویچ پنل با کیفیت را از کدام شرکت خریداری کنم؟

شرکت کارن پانل از جمله شرکت های تولید کننده و وارد کننده انواع پانل در طرح ها و رنگ های مختلف است. محصولات تولید شده در این شرکت تماما از کیفیت بالا بر خوردار بوده و نشان استاندارد را دارا می باشند.
شما می توانید برای خرید ساندویچ پنل با کمترین قیمت به این شرکت مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره ی رایگان سفارش خود را ثبت نمایید.

40 پاسخ
 1. مهران صنعت گفته:

  ساندویچ پانل هایی که شما تولید می کنید با تضمین و گارانتی شرکت کارن پانل به ما ارائه می گردد؟ و اگر تضمین برای گارانتی محصولات خودتون دارید لطفا با شماره ای که برای شما ارسال گرفتم تماس بگیرید.

  پاسخ
 2. هادی گفته:

  از همکاری با شما واقعا لذت بردم هم از لحاظ کیفیت و سرعت اجرا عالی بودین هم از لحاظ قیمت مرسی

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام و عرض ادب
   سپاس از حسن توجه شما به مجموعه صنعتی کارن پانل. ممنون که تجربه خوب خود را با ما در میان گذاشتید.

   پاسخ
 3. پرتو گفته:

  ساندویچ پانل ها عایق صدا و گرما هستند. این میزان عایق بودن تا چه حد هست و برای مکانی که کاملا باید عایق صدا و گرما باشه چه نوعی و پیشنهاد میکنید؟!

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام روز بخیر عایق صدا و گرما هستند
   بله اما عایقش باید پشم سنگ باشه ولی کافی نیست. متریال دیگه ای هم نیاز هست. برای دریافت قیمت با شماره 02172454 تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. ارش کیانی گفته:

  سلام مابرای تجهیزکارگاهمون خرید کردیم خیلی هم راضی بودیم
  ممنون

  پاسخ
 5. ارش کیانی گفته:

  سلام بنده برای تجهیزکارگاهمون از پانل‌های شما استفاده کردیم خیلی هم راضی بودیم
  ممنون

  پاسخ
 6. محمدخانی گفته:

  عرض ادب سوالی درخصوص رنگ های محصولات ساندویچ پانل داشتم آیا تک رنگ هستند یا امکان داره به صورت رنگی هم باشن؟ این رنگها رو باید از کجا انتخاب کرد؟ ممنون میشم پاسخ را بفرمایید

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام خیر تنوع رنگ زیادی وجود داره که می تونید از این بخش ببینید و مطابق سلیقه و خواستتون بر اساس کد رنگ سفارش بدید لطفا روی لینک روبرو کلیک کنید : رال رنگ ها

   پاسخ
 7. سجاد رهنما گفته:

  سلام آیا برای محصولاتتون کاتالوگی موجوده که اطلاعات ساندویچ پنل رو توش ببینیم و اطلاعت جامعی رو یکجا بده ؟ اگر بله چطوری دریافتش کنم؟ ممنونم

  پاسخ
  • کارن پنل گفته:

   سلام و روز بخیر بله کاتالوگ محصولات در منو قسمت دانلود ها وجود دارد و همچنین در متن همین صفحه به صورت رنگی نوشته شده است . اگر از طریق تلفن همراه سایت را مشاهده می کنید بر روی سه خط بالا سمت چپ ضربه بزنید منو برایتان باز می شود و به قسمت دانلود ها مراجعه کنید.

   پاسخ
 8. احسانی گفته:

  سلام لطفا بفرمایید برای ۳۰۰۰ متر مربع ساندویچ پانل قیمت چقدر هست؟ ممنون

  پاسخ
 9. علیزاده گفته:

  به ۴۰۰۰ متر مربع ساندویچ پانل در شهرک صنعتی شریف احتیاج داریم هزینه سفارش و تحویل چگونه هست؟

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   برای اطلاع از هزینه ها لطف کنید با شماره موجود در سایت تماس بگیرید تا راهنمایی دقیق بشید. همچنین برای متراژهای بالا تخفیف خوبی درنظر گرفته شده مشاوران ما به شما دقیق میگن و محاسبه میکنند. ۵۴ ۷۲۴ – ۰۲۱ ( ۳۰ خط )

   پاسخ
 10. سمیعی گفته:

  سلام و روز بخیر
  کاتالوگ محصولات پانل رو پیدا نکردم از کجا میتونم ببینم؟

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام در قسمت منو سایت به قسمت دانلود ها مراجعه کنید کاتالوگ محصولات ساندویچ پانل و سایر بروشورها موجود هست. اگر با موبایل سایت رو باز میکنید روی سه خط بالا سمت چپ ضربه بزنید و همین مسیر رو طی کنید

   پاسخ
 11. سلیمان نژاد گفته:

  سلام روز بخیر هزینه هر مترمربع ساندویچ پنل رو میخواستم بدونم و اینکه مزیتش نسبت به آجر و .. چیه؟ از لحاظ ظاهر کار امکان داره که رنگی باشه تو مایه های رنگ آبی تیره یا سورمه ای یا فقط رنگ مشخصی دارن؟ ممنون میشم پاسخ رو بفرمایید

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام و روز بخیر
   برای اطلاع از قیمت ها و سفارش لطفا با شماره ای که قرار داده شده تماس بگیرید. ۵۴ ۷۲۴ – ۰۲۱ ( ۳۰ خط )
   در مورد مزیت هم باید گفت سبکی مقاومت بالا عایق بودن و بسیاری از موارد باعث شده مورد استقبال قرار بگیره . در همین مقاله در قسمت مزیت میتونید بقیه مزایاش رو هم بخونید. البته توجه داشته باشید که تیم تولید کننده و نصب کننده ساندویچ پانل شرط لازم برای موفقیت در پروژه ها هستند.

   پاسخ
 12. طاهرخانی گفته:

  سلام برای سوله حدود هزار متر مربع ساندویچ پنل نیاز هست قیمت به همراه نصب چقدر هست؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • کارن پنل گفته:

   سلام و روز بخیر. با توجه به متراژ و نوع و جنس ساندویچ پانل کاملا متفاوت هست. میتوانید با شماره ۵۴ ۷۲۴ – ۰۲۱ ( ۳۰ خط ) تماس بگیرید تا هم مشاوره رایگان بشوید هم قیمت به صورت دقیق گفته بشه بهتون

   پاسخ
 13. تبریزیان گفته:

  سلام روز بخیر در متراژ های بالا برای کارخانه امکان تهیه ساندویچ پنل وجود دارد؟ قیمت سفارش و تحویل به چه صورت است ؟ قیمت اجرا متر مربعی چقد است؟ باتشکر

  پاسخ
  • کارن پنل گفته:

   سلام وقت بخیر
   بله کار برای کارخانجات و متراژهای بالا هم انجام می شود. برای اطلاع از قیمت و سفارش لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید. تحویل معمولا بین 10 تا 20 روز کاری بسته به حجم سفارش است. ۵۴ ۷۲۴ – ۰۲۱ ( ۳۰ خط )

   پاسخ
 14. سعید معتمد گفته:

  سلام عرض شد . هزینه هر مترمربع چقدر هست؟ و اینکه امکان پرداخت اقساطی و چکی وجود داره و شرایطش چطور هست؟ ممنون میشم بفرمایید

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام برای اطلاع از هزینه های تولید ، نصب و اجرای ساندویچ پانل با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. امکان پرداخت در چند قسط نیز وجود دارد. برای اطلاع از چگونگی آن و شرایط پرداخت لطفا تماس بگیرید تا مشاوران ما با کمال میل و به طور کامل شما را راهنمایی کنند تا بهترین و متناسب ترین نوع محصول به همراه تخفیف ویژه خریداری نمایید. 54 724 – 021

   پاسخ
 15. احمد مهرابی گفته:

  برآورد هزینه برای سوله ۲۰۰۰ متری به چه صورت هست ؟ حمل و نصب و اجرا هم درکنارش حساب کنید. و چند روز طول میکشه تا کار به صورت کامل تمام بشود؟ سپاس

  پاسخ
  • کارن پنل گفته:

   سلام و روز بخیر برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل و هزینه نصب و اجرا لطفا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید ضمنا از مشاوره رایگان نیز برخوردار خواهید شد و می توانید با توجه به بودجه خود بهترین محصول با کیفیت عالی را انتخاب کنید . همچنین برای متراژهای بالا تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم . 54 724 – 021

   پاسخ
 16. لهراسبی گفته:

  سلام خدمت شما . چطور می تونم تمام محصولات شما رو یک جا ببینم؟ اگر امکان تغییر رنگ به رنگ دلخواه وجود داره برای ساندویچ پانلها لطفا بفرمایید.

  پاسخ
  • کارن پنل گفته:

   سلام روز بخیر بله از منوی سایت قسمت دانلودها میتونید بروشور و کاتالوگ های محصولات ما رو دانلود کنیدو از بخش رال رنگ ها که در همون قسمت منو قرار داده شده رنگبندی متنوع ساندویچ پانل رو می تونید ببینید و رنگ دلخواهتون رو انتخاب کنید. تنوع بسیار بالایی در رنگ ها وجود داره کافیه کد رنگ رو بفرمایید. همچنین اگر سوال دیگری داشتید و برای اطلاع از قیمت ها و یا سفارش میتونید با شماره قرار داده شده تماس بگیرید: 54 724 – 021

   پاسخ
 17. کاظم زاده گفته:

  سلام وقت بخیر چطور میتونم ساندویچ پانل برای گلخانه تهیه کنم؟ و به راهنمایی احتیاج داشتم ممنون میشم پاسخ رو بفرمایید.

  پاسخ
  • کارن پانل گفته:

   سلام و روز بخیر برای دریافت مشاوره در این خصوص لطفا تماس بگیرید.

   پاسخ
 18. آپار بالابر گفته:

  سلام قیمت های ارائه شده ت سایت شما چرا پایین تر از دیگرسایت های ایرانی است. مگر قیمت های آهن و مواد اولیه فرقی داره

  پاسخ
 19. جلیلی گفته:

  سلام وقت بخیر . برای سفارش پانل برای سوله و گلخانه باید از چه طریق اقدام کرد؟ هزینه برای ۲۵۰۰ متر مربع در کل چقد میشود؟ ممنون میشم پاسخ را بگید

  پاسخ
 20. سیاوش شکوهی گفته:

  سلام و عرض ادب و احترام به شما شرکت محترم کارن پانل. چند مدت قبل ساختمان پیش ساخته ی ساخته شده با ساندویچ پانل از شما خریداری کردم که هم کیفیت خوبی داشت و هم قیمت ساندویچ پانل بسیار مناسب بود.

  پاسخ
 21. محمد خامنه گفته:

  سلام. یک سازه ساندویچ پانل شرکت محترمتون برای ما ساختن خواستم از اینجا تشکر کنم که این سازه با سرعت باور نکردنی ساخته شد و هم اینکه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار بود. کارن پانل، ممنونم ازت

  پاسخ
 22. کریمی گفته:

  سلام. کدام ترکیب از فلز پوشش دهنده و فوم عایق رو برای ساندویچ پانل پیشنهاد میدین که هم کیفیت خوب داشته باشه و هم خوش قیمت باشه؟

  پاسخ
 23. جمشید فدائی گفته:

  سلام. هزینه ایاب ذهاب برای ساخت یک سوله در تنگستان استان بوشهر چقدر است؟ راستش قیمت ساخت رو مناقصه گذاشتیم.

  پاسخ
 24. شکیب گفته:

  سلام. ما به یک سازه ی 600 متری از جنس ساندویچ پانل نیاز داریم منتها نمی خواهیم زیاد هزینه کنیم. قیمت تقریبی اگر که سقفش هم یک لا ورق ارزان و یک لا فویل باشد چقدر میشه؟

  پاسخ
 25. modir گفته:

  قطعا تمامی محصولات شرکت ما یا خدمات ارائه شده با گارانتی شرکت امکان پذیر است و شما برای هر گونه سوال ، مشاوره می توانید با شرکت در تماس باشید. ۵۴ ۷۲۴ – ۰۲۱ ( ۳۰ خط )

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.