ساندویچ پانل تهران

ساندویچ پانل ها دارای مشخصات و ساختار ثابتی می باشند که در طراحی و تولید آنها از استانداردهای خاص و منحصر به فرد استفاده می شود. همانطور که در مطالب گذشته نیز بیان کردیم، ساندویچ پانل ها در دو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری موجود می باشند. در این مقاله قصد داریم  تا شما را با انواع ساندویچ پانل دیواری آشنا سازیم.

آشنایی با ساندویچ پانل

ساندویچ پانل از جمله مصالح ساختمانی به شمار می رود که برای ساخت و ساز های اماکن صنعتی، اداری، کارخانجات، کارگاه ها و… استفاده می شود. استفاده از این مصالح سبب می شود تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه و انرژی، سرعت و روند ساخت سازه ها نیز  به طور چشمگیری افزایش یابد.

به دلیل ویژگی های مثبت فراوانی که برای ساندویچ پانل موجود می باشد، امروزه مشاوران و مدیران پروژه از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی در روند انجام پروژه های خود بهره می برند.

• برای اطلاعات بیشتر در خصوص ساندویچ پانل دیواری به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

ساندویچ پانل-انواع ساندویچ پانل دیواری

انواع ساندویچ پانل های دیواری

در راستای مطالب بالا، به بررسی و توصیف انواع ساندویچ پانل دیواری می پردازیم تا شما را در انتخاب بهترین ها برای پروژه و سازه ی خود یاری بخشیم.

ساندویچ پانل دیواری به طور کلی متشکل از سه لایه است، که برای لایه های بیرونی که سطح پانل را پوشش می دهند از ورق های آلومینیوم، آلوزینک و گالوانیزه می توان بهره برد. در قسمت  هسته میانی نیز از عایق استفاده می شود که این عایق ها در سه نوع  فوم پلی یورتان، فوم پلی استایرن و پشم سنگ وجود دارند که بنا به ویژگی های مورد نیاز و انتخاب شرکت ها ، برای بخش های مختلف از هر یک از انواع آنها استفاده می شود.

و اما انواع ساندویچ پانل دیواری به شرح زیر می باشد:

۱) ساندویچ پانل دیواری ساده.

۲) ساندویچ پانل دیواری یک رو ورق.

۳) ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی.

ساندویچ پانل دیواری ساده

ساندویچ پانل دیواری ساده از ورق آلومینیوم فولاد مبارکه و با استفاده از فوم پلی یورتان نوع B2 که از نوع  کندسوز می باشد تولید می شود. میزان دانسیته ی این نوع از ساندویچ پانل دیواری ۲±۴۰ کیلوگرم بر متر مربع می باشد.

عرض ساندویچ پانل های دیواری یک متر بوده و با طول برش دلخواه، متناسب با سازه ی مورد نظر مشتریان گرامی  تولید می شود.

ساندویچ پانل-انواع ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری یک رو ورق

 برخی مشتریان نیز در نظر دارند تا در قسمت داخلی دیوار سازه ی خود از کاغذ دیواری، گچ برگ یا دیوار پوش  استفاده کنند. اما علاوه بر این می خواهند تا از ویژگی های مثبت ساندویچ پانل نیز بهره مند شوند. برای اینگونه مشتریان از ساندویچ پانل دیواری یک رو ورق استفاده می شود. بدین ترتیب سطح یک طرف از پانل با ورق فلزی و سطح دیگر  توسط  کاغذ یا فویل، روکش میشود.

ساندویچ پانل-انواع ساندویچ پانل دیواری

لازم به ذکر است که بدانید برای این محصولات در نحوه ی نصب و اجرای ساندویچ پانل ها مشکلی ایجاد نمی شود و طراحی آن به گونه ای است که بتوان به راحتی دیواره ها را به یکدیگر متصل نمود.

ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی

وجه تمایز ساندویچ پانل پیچ مخفی در نحوه ی اجرای آن در مقایسه با نوع ساده می باشد. در این نوع از ساندویچ پانل  دیواری، پیچ ها در قسمت زیرین زبانه و فاق دو پانل جایگذاری می شوند و در نتیجه در قسمت بیرونی و نمای کار، هیچ گونه پیچی مشاهده نمی شود که همین امر سبب زیبایی هرچه بیشتر دیواره های  ساخته شده با این نوع پانل می شود.

ساندویچ پانل-انواع ساندویچ پانل دیواری

تمامی انواع ساندویچ پانل دیواری که نام برده شد در عرض یک متر و با طول برش متناسب با ارتفاع سازه طراحی و تولید می شود.

لازم به ذکر است که بدانید عرضه ی تمامی انواع ساندویچ پانل های نام برده شده با برند کارن پانل توسط این مجموعه صورت می پذیرد.

برای اطلاع از مدل های موجود انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری و همچنین قیمت ساندویچ پانل با مشاوران کارن پانل از طریق صفحه تماس با ما و یا با شماره تلفن ۷۲۴۵۴-۰۲۱ در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.