ساندویچ پانل-ساندویچ پانل ارزان

ساندویچ پانل ارزان یکی از موضوعاتی است که برای کارفرمایان و مدیران پروژه قابل اهمین می باشد. ساندویچ پانل ها به جهت تفاوت در کاربرد، از مصالح و مواد مختلفی تشکیل می شوند که هر یک متفاوت از دیگری خواهد یود تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد. قیمت ساندویچ پانل در شرکت کارن پانل با توجه به مواد استفاده شده بسیار مناسب و مورد رضایت مشتریان واقع شده است.

ساندویچ پانل چیست؟

دو لایه ورقه که بین آن را یک لایه عایق از مواد مختلف تشکیل داده است را ساندویچ پانل می گویند. لایه میانی که حکم عایق را دارد از پشم سنگ، پشم شیشه، فوم EPS و فوم XPS تشکیل شده است. اما ورقه های آن می تواند از جنس ورق گالوانیزه، ورق آلوزینک و یا آلومینیوم باشد.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل ارزان

انواع ساندویچ پانل ها

ساندویچ پانل ها با توجه به فوم بکار رفته در لایه میانی در دو نوع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تولید می شوند که خود در دسته هایی تقسیم بندی می شوند از جمله:

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل EPS

ساندویچ پانل XPS

ساندویچ پانل کلین روم.

تفاوت این ساندویچ پانل ها در نوع لایه میانه آنهاست که تعیین کننده میزان مقاومت و عایق بندی ساندویچ پانل ها را تعیین می کند.

قیمت ساندویچ پانل ها بسته به موادی که در آنها برای ساخت استفاده می شود متفاوت می باشد. ساندویچ پانل ارزان یکی از مسائلی است که همواره مدیران پروژه برای دستیابی به آن جستجوی فراوانی انجام می دهند.

تیم کارن پانل با ارائه ساندویچ پانل های با کیفیت و مرغوب قیمت مناسبی را نیز برای محصولات خود در نظر گرفته اند تا رضایت مشتریان را نیز جلب نمایند.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل ارزان

کاربرد انواع ساندویچ پانل ها چیست؟

ساندویچ پانل مصالحی هستند که در ساخت و ساز ساختمان های صنعتی یا غیر صنعتی کاربرد دارند. دلیل عمده استفاده از این مصالح وزن سبک و عایق بودن آن هاست. در پوشش دیواره ها و سقف های هر سازه ای برای استحکام بالای آن از این نوع مصالح استفاده می کنند. حتی ساندویچ پانل سردخانه ای نیز وجود دارد که تنها برای استفاده از سردخانه های بکار می روند.

لازم به ذکر است که ساندویچ پانل ها در برابر مصالح سنتی دارای مزیت های فراوانی می باشد که از جمله آنها می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد. به همین جهت ساندویچ پانل ارزان از ویژگی های این گونه مصالح ساختمانی به شمار می روند.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل ارزان

ویژگی ساندویچ پانل ارزان چیست؟

همه ساندویچ پانل ها ویژگی های مشترکی دارند و تنها تفاوت آن ها در نوع عایق و ورقه های استفاده شده در لایه درونی و بیرونی می باشد. تفاوت در عایق باعث می شود تا ویژگی کلی آن ها افزایش یا کاهش پیدا کند.

اما به طور کلی همه آن ها دارای ویژگی های مشترکی هستند. انعطاف پذیری بالا، عایق صوتی، عایق حرارتی، مقاومت در برابر عوامل طبیعی مثل باد، زلزله، آتش سوزی های ناگهانی، مقاومت در برابر خورده شدن توسط حشرات موذی، افزایش عمر سازه، بالا بردن استحکام ساختمان، نصب آسان، حمل و نقل آسان به دلیل وزن سبک، دارای تنوع طرح و رنگ مختلف و … همگی از ویژگی هایی هستند که در تمامی انواع ساندویچ پانل ها دیده می شوند.

قیمت ساندویچ پانل چگونه محاسبه می شود؟

به طور کلی نمی توان قیمت ثابتی برای ساندویچ پانل ها در نظر گرفت. چون قیمت ساندویچ پانل بستگی به نوع کاربردشان، رنگ و طرح سفارش شده، ضخامت و کیفیت ساندویچ پانل ها بستگی دارد. در نتیجه نمی توان به طور قطع گفت که ساندویچ پانل ارزان یا گران قیمت داریم. بلکه ارزان بودن آن ها نسبت به هم دیگر و میزان مواد تشکیل دهنده آن ها بررسی می شوند. فوم عایقی که در بین لایه میانی آن ها قرار دارد و میزان ضخامت آنان دو فاکتور مهم در تعیین قیمت ساندویچ پانل ها می باشد.

لازم به ذکر است که ساندویچ پانل ها در عرض یک متر و طول متناسب با ساره طراحی و تولید می شود و متناسب با هر متر مربع قیمت گذاری ساندویچ پانل صورت می گیرد.

برای اطلاع از قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل با مشاوران کارن پنل از طریق صفحه تماس با ما و یا با شماره تماس ۷۲۴۵۴-۰۲۱ ذر تماس باشید.

ساندویچ پانل-ساندویچ پانل ارزان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.